Divider

Statsionaarne või eemaldatav haakekonks?

Statsionaarne kärukonks

Statsionaarne kärukonks Steinhof

Valige statsionaarne veokonks, kui plaanite kasutada järelkäru sageli või tahate investeerida veokonksu paigaldusse võimalikult vähe.

Madal hind ja kohe kasutamiseks valmis

Alati nähtav ja muudab seetõttu auto välisilmet.

Hind koos paigaldusega alates 330€

* Enne 2005. aastat välja lastud autodele võib veokonks olla odavam. Küsige personaalset pakkumist!

Eemaldatav kärukonks Steinhof

Soovitame, kui tahate säilitada auto originaalse välisilme, et kõik oleks ilus, ja kui plaanite kasutada veokonksu paar korda aastas.

Enamikul autodel säilib täielikult originaalne välisilme, eemaldatud veokonksu pole üldse näha

Kõrgem hind

Hind koos paigaldusega alates 450€

* Enne 2005. aastat välja lastud autodele võib veokonks olla odavam. Küsige personaalset pakkumist!

Divider

7 või 13 kontaktiga haakekonksu pistikupesa?

7 pin pistikupesa

7 kontaktiga veokonksu pistikupesa

Sobib tavalistele järelkärudele, sellistele, mida renditakse välja tanklates, samuti rattahoidikute ühendamiseks. 7 kontaktiga pistikupessa saab ühendada ka 13 kontaktiga järelkäru lihtsa ülemineku kaudu, kuid osa haagise varustusest, mille jaoks on vaja lisakontakte, ei tööta. Näiteks tagurdustuled (kui need on paigaldatud) või pidev toiteallikas + 12 V  haagissuvilale. 

On paigalduse hinna sees!

13 kontaktiga veokonksu pistikupesa

Vajalik autosuvila jaoks, kus on vaja ühendada täiendavaid elektrisüsteeme, samuti tõsisemate lisavalgustusega haagiste jaoks. Valides 13 kontaktiga pistikupesa, saate universaalsema ühenduse igaks elujuhtumiks. Lihtsa ülemineku kaudu on võimalik ühendada 7 kontaktiga haagis 13 kontaktiga pistikupessa.

+50 € haakekonksu hinna juurde

13 pin pistikupesa
Divider

Universaalne või originaalne kärukonksu ühendus?

Tänapäeva autos on haagise ühendamiseks originaalsesse elektrisüsteemi vaja spetsiaalset elektroonilist seadet. Me nimetame seda elektrooniliseks mooduliks või lihtsalt mooduliks. Moodul tagab haagise valgustuse korrektse toimimise ega häiri autos kasutatavate originaalsüsteemide tööd. Moodul tuleb paigaldada kõikidele alla 10-aastastele autodele. Mõnel juhul ei ole vanemate kui 10-aastaste autode jaoks moodulit vaja ja paigalduskulu on sel juhul väiksem. Küsige alati personaalset pakkumist!

Universaalne haakekonksu moodul

Universaalne haakekonksu moodul

Universaalset moodulit kasutatakse peaaegu kõikidel automarkidel.  See juhib ainult haagise valgustust. Universaalne moodul ei kontrolli auto originaalseid süsteeme, ei “teata” autoarvutile, et haagis on ühendatud. See tähendab, et sellised süsteemid nagu parkimisandurid või stabiliseerimissüsteem ei tea haagisest midagi ja võivad haagise kasutamisel tekitada vea. Enamikul sõidukitel saab need süsteemid haagise kasutamise ajaks käsitsi välja lülitada.

On paigalduse hinna sees!

Originaalne haakekonksu moodul

Moodulit nimetatakse originaalseks, kuna see on ühendatud otse auto arvutiga, teavitab autot ühendatud haagisest ja tagab haagisega sõites automaatselt kõigi originaalsüsteemide õige töö. Enamikul sõidukitel lülitatakse haagise ühendamisel parkimisandurid automaatselt välja ja originaalne süsteem teatab haagise tulede olekust.  Haagisega  sõitmiseks optimeeritakse ka adaptiivse kiirushoidiku töö ning stabiliseerimissüsteemi olemasolul hakkab see arvestama ka haagisega. Mõnedele uutele VW / Škoda, BMW ja Peugeot mudelitele on originaalne moodul kohustuslik.

+100-150€ veokonksu hinna juurde

VW, Skoda, BMW ja Mercedes Benzi puhul on originaalse mooduli hind 100 € ja teiste markide puhul maksimaalselt 150 €.

Originaalne kärukonksu moodul
Divider

Professionaalne kärukonksu paigaldus

Mugav Auto salong

Mugav Auto - 25 aastat koos teiega!

Mugav Auto on praeguseks Eesti moodsaim paigalduskeskus. Meil on alati puhtad “peaaegu nagu operatsioonitoas” töökojad ja ülimugavad puhke- ning ootealad klientidele kohvi ja internetiga. Vajaduse korral tuleme  Harjumaal ise teie autole järele, viime selle meie töökotta ja tagastame otse teie maja või kontori juurde.

Töökoja varustus tehnika viimase sõna järgi!

Meie töökoda on varustatud tehnika viimase sõna järgi. See võimaldab teha paigaldustöid konkurentidest palju kiiremini ja pakkuda mõistlikumat hinda. Ainult meil on professionaalsed diagnostikaseadmed MIS TAHES automargi jaoks, et originaalsüsteemide tööd haagise kasutamisel õigesti koordineerida. Oleme just teie autole paigaldamiseks varakult valmistunud!

Mugav Auto töökoda

Mugav Auto on teie heaks töötanud alates 1995. aastast ja meie töökojas tehakse igal aastal rohkem kui 1500 paigaldust. Usaldage spetsialiste!

Muud pakkumised:
mugavauto.ee
autokaitse.ee
audio

Tervist, sõbrad!
Meie töökojas on kõige erinevamatele mudelitele paigaldatud juba üle 2000 veokonksu. Nende seas on olnud nii täiesti uusi kui päevi näinud “tööhobuseid”. Sõltumata auto vanusest lähtuvad paljud kliendid veokonksude valikul põhimõttest “mida odavam, seda parem”. Võib-olla seetõttu, et esmapilgul on tegemist justkui rauatükiga, mille eest pole mingit mõtet isegi 10-20€ rohkem maksta.

Räägin teile meie kui professionaalide nägemusest, milline peab olema kvaliteet ja kuidas me valime oma klientidele tootjaid.

Esimene asi, millele me tähelepanu pöörame, on see, kuidas veokonkse valmistatakse. Olen isiklikult käinud Euroopa tehastes veendumas, et järgitakse kõiki tootmisstandardeid ja et tooted läbivad kohustuslikud testid. Ainult nii saan neid teile soovitada ja anda garantii meie juures paigaldatud toodetele.
Nõuanne: Veenduge, et tegemist on usaldusväärse tootjaga!

Teiseks: veokonks peaks teie autole ideaalselt sobima. Iga veokonks on välja töötatud konkreetse automudeli jaoks. Uskuge mind, igal tootjal on erinev konstruktsioon, vaevu märgatav, aga siiski. Oleme silmitsi seisnud tõsiasjaga, et mitte kõikide tootjate veokonksud ei sobi ideaalselt autoga ja nende paigaldamine nõuab kohapeal sobitamist. Kliendina ei saa te sellest kunagi teada, kuna kõik peidetakse stange taha, kuid riskite sellega, et kogu see konstruktsioon hakkab koos autokerega väga kiiresti roostetama ja väheneb ka haagise kasutamise ohutus.
Nõuanne: pöörduge ainult nende töökodade poole, mis töötavad ametlikult ja mida võite tegelikult usaldada.

Kolmandaks: see on esteetika küsimus. Peate olema kindel, et veokonks säilitab mitmeks aastaks korraliku väljanägemise ega lähe juba pärast esimest talve rooste. Oleme näinud selliseid veokonkse, mis  on pärast aastast kasutamist täiesti roostes. Muidugi on veokonks raudkonstruktsioon, mis võib rooste minna, aga kui kiiresti see juhtub, sõltub metalli töötlemisest, värvimistehnoloogiast ja muidugi värvide kvaliteedist.
Nõuanne: Valige sellised veokonksud, mis on end heast küljest näidanud meie ilmaoludes, ja hoiduge väga odavatest pakkumistest.

Ehk tasub maksta 40-50€ rohkem parima värvimise eest, selle eest, et teie uues autos ei lõigata ega puurita midagi, ning lihtsalt selle eest, et usaldate auto spetsialistidele!

Ja ärge unustage küsida pakkumist koos paigaldusega!

Alati teiega,

Vadim Ljutov
Mugav Auto tegevjuht